Choď na obsah Choď na menu
 


Pod maskou

6. 2. 2011

Obrázok

 

Pod maskou

Téma Harry Potter

Obdobie: Prvý ročník Harryho Pottera

Postavy: Alexis Potterová, Alessa Thomsonová,

Vedľajšie postavy: Lilly Potterová, James Potter, Harry Potter, Sirius Black, Bellatrix Lestrageová, Rodolphus Lestrange, Weasleyovci, Namia Jodsonová, Pauleena Freetová, Sheena Ardensová, Silver Williamsová, Oliver Wood, Alec Warrington, lord Voldemort

Trochu na ozrejmenie: Poviedku píšem s Cori

Trochu sme sa prehrešili voči pani Rowlingovej. Nechali sme prežiť Lilly a Jamesa Potterovcov a tiež Siriusa Blacka. Nehnevajte sa na nás, ale neskôr to možno bude dôležité. Možno v tom budete mať zo začiatku chaos, tak sa vám pokúsim trochu pomôcť. Prológ som písala ja, je niečím ako vstupom do deja. Potom pridávame s Cori kapitoly na striedačku. Jej kapitoly sú písané z pohľadu Alessy, moje z pohľadu Alexis. Snáď vám to trochu pomôže.

Stručný dej: Proroctvo o Voldemortovom páde nebolo nikdy vyrieknuté, a tak sa Temný pán aj naďalej snaží dobyť čarodejnícky svet. Napadne členov Fénixovho rádu Cassandru a Nathaniela Bennettovcov. Oboch ich zabije. Vtedy príde napomoc Fénixov rád. Mrtvych manželov už nezachránia, ale zostali po nich dve dcéry. Rádu sa podarí zachrániť so spárov zla aspoň malú Alexis, jej dvojča unesie Bellatrix Lestrangeová...A tu začína príbeh! 

Dievčatká o sebe nevedia. Alexis žije u Potterovcov, vychovávaná Lilly a kazená Jamesom a Siriusom, spokojná so svojím životom. Jej sestra je oddaná svojej úlohe telom aj dušou. Zmení sa niečo keď sa o sebe dozvedia pravdu?

Stav: rozpísaná

Čítajte tu!